Facebooktwittermail

De PTA publiceert op dinsdag een wekelijkse nieuwsbrief, Otter Know. Een Otter Know Update wordt op vrijdag gepubliceerd, indien nodig.

HUIDIGE NIEUWSBRIEF

Bekijk Ridge Otter Know 28-09-2021
Ga voor meer informatie en bronnen naar: www.viewridgeschool.org
dinsdag 28 september 2021
Para versie en español, de favor contactarse a Shannon Otto.
Aankomende agenda-evenementen
 • 9/28 T: Speciaal Onderwijs PTSA Sip & Chat (info hier)
 • 30-9: 1e-5e leerplanavond
 • 10/1 V: Maand van de bewustwording van handicaps
 • 10/7 do: Diversity, Equity, & Inclusion Meeting 19.30 uur
 • 10/8 V: Geen school (staat in dienstdag)
 • 11-10 - 15-10: Virtuele Boekenbeurs
9/28 Nationale kiezersregistratiedag
Wist je dat 28 september is Nationale kiezersregistratiedag? Bent u geregistreerd? Zo niet, dan duurt het twee minuten – u kunt zich registreren online of een formulier afdrukken en stuur het op. Verkiezingsmateriaal is beschikbaar in het Engels, Spaans, Koreaans, Chinees en Vietnamees. Al geregistreerd? Er is nog veel te doen! 
 
 • Deel herinneringen op sociale media van NationalVoterRegistrationDay.org en volg King County Verkiezingen @kcelections op Facebook,Twitter, enInstagram voor updates en belangrijke lokale informatie. 
 • De laatste tijd verhuisd? Zorg ervoor dat uw registratie-informatie is actueel
 • Heb je een 16- of 17-jarige in huis? Ze kunnen zich vooraf registreren om te stemmen! En vanaf 2022 kom je als je 18 bent bij de Algemene Verkiezingen in aanmerking om te stemmen in de Primaire Verkiezingen.  
 • Tot slot zijn lokale verkiezingen van cruciaal belang. Dit jaar hebben we de kans om mee te beslissen over onze scholen, wegen, belastingen en wie vertegenwoordigt in gemeenteraden, schoolbesturen en vele andere lokale kantoren. Gewoonlijk komt slechts ongeveer 40-45% van de kiezers in King County naar de algemene verkiezingen in het oneven jaar - zorg ervoor dat uw stem wordt gehoord! Stembiljetten worden op 13 oktober verzonden - let op die van u en zorg ervoor dat u uw vrienden en buren herinnert!
Help ons om View Ridge bruikbaar te houden
Een herinnering om te delen met onze gemeenschap in het algemeen: onze school is in sessie. Kinderen spelen hier.

Onze school is een gedeelde ruimte voor onze gemeenschap, en het succes van deze ruimte hangt af van onze doordachte naleving om het voor iedereen veilig te houden. Wij vragen speel- en parkbezoekers om de volgende afspraken na te komen:

 • Gebruik de voorziene afvalbakken.
 • Respecteer de eigendommen van de school.
 • Roken, het gebruik van alcohol of illegale middelen is niet toegestaan op het schoolterrein.
 • Wees veilig. Het is niet toegestaan op de daken van de portables of school te klimmen.
 • Het bezit of het lossen van vuurwapens, luchtgeweren, katapulten, vuurwerk is niet toegestaan op het schoolterrein.
 • Geluidsniveaus en geluid gegenereerd door parkbezoekers moeten op een redelijk niveau worden gehouden dat de omliggende buurt respecteert.
 • Motorvoertuigen en gemotoriseerde apparaten op grasvelden zijn niet toegestaan.
 • Geniet van de planten, het gras en delen van de omgeving die worden ondersteund en onderhouden door studenten van View Ridge.

Als u een persoon ziet die bovenstaande afspraken overtreedt, neem dan contact op met SPS-beveiliging op: 206-252-0707.

Neem contact op president@viewridgeschool.org om te helpen met geplande opruimacties.
OTTER WEET INZENDINGEN

Eerdere edities van de Otter Know

nl_NLNL